Menu
 

 

PLAN ZAJĘĆ 2019/2020

.........................................................................................................................................................

PONIEDZIAŁEK

ARENA -TOR KOLARSKI PRUSZKÓW UL.ANDRZEJA 1 (MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU DZIECI TAM I Z POWROTEM)

12:15-14:15 GIMNASTYKA /AKROBATYKA 

14:15-16:15 AKROBATYKA/GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA ( ŚREDNIOZAW./ZAAWANSOWANA)

15:00-17:00 AKROBATYKA/GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA (POCZ./ŚREDNIOZAAWASOWANA)

15:45-17:45 GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA 

 

17:20-18:50 AKROBATYKA CHŁOPCY

 

SZKOŁA NOWA WIEŚ UL.GŁÓWNA 96

19:10-20:30 AKROBATYKA (POCZĄTKOWA/ZAAWANSOWANA)

.................................................................................................................................................................................................................................

WTOREK

ARENA - TOR KOLARSKI PRUSZKÓW UL.ANDRZEJA 1 (MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU DZIECI TAM I Z POWROTEM)

 

14:15-16:15 AKROBATYKA /GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA (ŚREDNIOZAW./ZAAWANSOWANA)

15:30-17:30 AKROBATYKA/GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA (POCZĄTKOWA , ŚREDNIOZAAWANSOWANA)

15:20-18:20 GRUPA TURNIEJOWA

 

18:30-20:30 AKROBATYKA/GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA 

 

 

...............................................................................................................................................................................................................................

ŚRODA

ARENA - TOR KOLARSKI PRUSZKÓW UL.ANDRZEJA 1 (MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU DZIECI TAM I Z POWROTEM)

 

 

14:15-16:15 GIMNASTYKA ART./AKROBATYKA

16:15-17:15 GIMNASTYKA ART./AKROBATYKA (GRUPA POCZĄTKOWA)

16:15-18:15 GIMNASTYKA ART./AKROBATYKA (ŚREDNIOZAAWANSOWANA)

 

 

SZKOŁA W NOWEJ WSI UL.GŁÓWNA 96

14:45-15:45 GIMNASTYKA ART./AKROBATYKA (POCZĄTKOWA/ŚREDNIOZAAWANSOWANA)

19:10-20:30 AKROBATYKA (POCZĄTKOWA/ŚREDNIOZAAWANSOWANA)

................................................................................................................................................................................................................................

CZWARTEK

ARENA - TOR KOLARSKI PRUSZKÓW UL.ANDZEJA 1 (MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU DZIECI TAM I Z POWROTEM)

 

 

 

14:15-16:15 GIMNASTYKA ART./AKROBATYKA

16:50-18:50 GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA (ŚREDNIOZAAWANSOWANA)

 

 

...................................................................................................................................................................................................................................

PIĄTEK

ARENA - TOR KOLARSKI PRUSZKÓW UL.ANDRZEJA 1 (MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU DZIECI TAM I Z POWROTEM)

15:40-17:40 GIMNASTYKA ART./AKROBATYKA

16:00-18:00 GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA

18:00-20:00 GIMNASTYKA ART./AKROBATYKA

16:00-19:00 GRUPA TURNIEJOWA

 

SZKOŁA W NOWEJ WSI UL.GŁÓWNA 96

13:00-14:00 GIMNASTYKA ART./AKROBATYKA

 

.................................................................................................................................................................................................................................

SOBOTA

ARENA - TOR KOLARSKI PRUSZKÓW UL.ANDRZEJA 1

9:00-11:00 GIMNASTYKA ART./AKROBATYKA (ŚREDNIOZAW./ZAAWANSOWANA 6-9 LAT,10-13 LAT,KONTYNUACJA GRUP Z UB. ROKU)

10:00-13:00 GRUPA TURNIEJOWA

11:00-12:00 GRUPA POCZĄTKOWA GIMNASTYKI 4,5-6 LAT

11:00-13:00 GIMNASTYKA ART./AKROBATYKA (KONTYNUACJA GRUPY 10-12 Z UB.ROKU SZKOLNEGO)

........................................................................................................................................................................................................................

UWAGA !!!

 

GRUPY SĄ PROWADZONE RÓWNOLEGLE, DLATEGO CELOWO NIE PODAJEMY WIEKU DANEJ GRUPY, PODZIAŁ DZIECI NA RÓŻNE POZIOMY ZAAWANSOWANIA JAK I WIEK, ZOSTANIE DOKONAMY PO ZAPISIE NA DANĄ GODZINĘ I GRUPĘ PRZEZ PAŃSTWA. 

W ZWIĄZKU Z POWYŻSZYM PROSIMY O ZAPIS DZIECKA NA DOGODNY TERMIN DLA PAŃSTWA.

JEDNOCZEŚNIE INFORMUJEMY, ŻE JEŚLI NA DANĄ GODZINĘ NIE UZBIERA SIĘ ODPOWIEDNIA ILOŚĆ OSÓB, GRUPA NIE ZOSTANIE URUCHOMIONA.

 

ZAPISU DOKONUJEMY POPRZEZ WYSŁANIE SMSa NA NR TEL. 883-131-191 Z NASTĘPUJĄCĄ INFORMACJĄ:

IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA, SZKOŁA DO KTÓREJ UCZĘSZCZA I KLASA ORAZ TERMIN WYBORU ZAJĘĆ.

  

FACEBOOKA - EDUCENTERKOMOROW 

 

 

 

...............................................................................................................................................................................................................................