Menu

Scenariusze

Ofertę podstawową można rozszerzyć o scenariusze z IMPREZY TEMATYCZNEJ. Wszystkie propozycje przyjęć tematycznych znajdują się w zakładce"Imprezy tematyczne".

Służymy radą i pomysłami. Nasz zespół Animatorów tworzą młode i kreatywne osoby, posiadające doświadczenie oraz "to coś" co pozwala od razu nawiązać szybki kontakt z dziećmi.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą,  prosimy o kontakt.

Udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania! 

Imprezy tematyczne:

Scenariusze tematyczne  to propozycje skierowane do grup dzieci, zarówno chłopców jak i dziewczynek.

Korzystając z opcji imprezy tematycznej pozwalamy dzieciom wcielić się w postacie z bajek, czarodziei, sportowców, artystów i innych idoli, spełniając przy tym dziecięce marzenia.

Każdy ze scenariuszy dopasowujemy stopniem trudności do wieku dzieci, tak aby zadania, które przed nimi stawiamy nie były ani za proste ani zbyt trudne.

Propozycje przedstawione na stronie są jedynie naszą podpowiedzią. Dla każdej grupy jesteśmy w stanie wymyślić jedyny i niepowtarzalny program, tak aby dopasować tematykę do zainteresowań dzieci lub motywu przewodniego konkretnej imprezy.

Tematy zabaw
  • Pokaz mody
  • Ścieżka Przygód
  • Szkoła czarodziejów
  • Halloween
  • Andrzejki
  • Bal karnawałowy
  • Balonowe przyjęcie – ciekawa propozycja dla najmłodszych
  • Zawody gier ruchowych
  • W krainie muzyki

Animacje

ANIMACJE NA IMPREZACH OKOLICZNOŚCIOWYCH, PODCZAS WESEL, KOMUNII, ITP.

Warto pomyśleć o dobrej i bezpiecznej zabawie dla najmłodszych gości, a tym samym zadbać o komfort rodziców, dlatego warto wynająć profesjonalnego animatora zabaw dla dzieci!

Organizacja animacji dla dzieci podczas przyjęcia okolicznościowego zapewnia, dorosłym pełną swobodę świętowania. 

W naszej ofercie wszystkie propozycje można modyfikować aby dostosować do własnych potrzeb.

Imprezy urodzinowe

Urodziny to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka. Oferujemy Państwu organizację i animację przyjęcia urodzinowego, która będzie dopasowana do wieku dzieci oraz ich zainteresowań.

Zapewniamy możliwość organizacji i animacji przyjęcia dla dzieci w wynajętym lokalu, w domu, ogrodzie lub innym miejscu znanym jubilatowi a przez cały czas trwania przyjęcia animatorzy zapewniają zabawy angażujące wszystkich gości do wspólnej zabawy!

Każde urodziny przygotowujemy tak, aby były dostosowane do miejsca, w którym się odbywają. 

Jeżeli jednak chcą Państwo urządzić przyjęcie poza domem i nie mają Państwo pomysłu na inne miejsce imprezy, postaramy się zaproponować lokal odpowiedni dla potrzeb odpowiedniej ilości gości.

Czytaj więcej

Podkategorie